Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Gizlilik ve Ödeme Güvenliği

Gizlilik ve Ödeme Güvenliği

Değerli modacadiri.com Üyesi,

modacadiri.com, Gürdal Giyim Mağazacılık İnşaat Taahhüt Müteahhitlik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. bünyesinde, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) talep etmektedir.

modacadiri.com sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanyalar, müşteri profillerine yönelik özel promosyonlar ve istenmeyen e-postaların engellenmesi amacıyla sadece modacadiri.com bünyesinde kullanılmaktadır. modacadiri.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri, üyenin izni olmaksızın üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, ticari amaçlarla kullanmamakta ve satmamaktadır.

modacadiri.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istenen kişisel bilgiler haricinde, site kullanımı sırasında ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, modacadiri.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi sunmak amacıyla modacadiri.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, resmi makamlarca usulüne uygun olarak talep edilmesi halinde ve yürürlükteki mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklanabilir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri erişebilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Başkasının bu bilgilere ulaşması ve değiştirmesi mümkün değildir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, güvenliğinizi en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde modacadiri.com veya hizmet veren şirketlerin sunucularında saklanmamaktadır. Tüm ödeme işlemleri, modacadiri.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmektedir.

Kişisel Veri Haklarınız

Üyelerimiz, modacadiri.com’a başvurarak kendisiyle ilgili aşağıdaki haklara sahiptir:

  • Kişisel verilerin işlenip işlenmediğini öğrenme,
  • Kişisel veriler işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme,
  • Kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,
  • Yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme,
  • Kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması halinde bunların düzeltilmesini isteme,
  • İlgili mevzuatta öngörülen şartlar çerçevesinde kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme,
  • İlgili mevzuat uyarınca yapılan düzeltme, silme ve yok edilme işlemlerinin, kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,
  • İşlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle kişinin kendisi aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme,
  • Kişisel verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğraması halinde zararın giderilmesini talep etme.

modacadiri.com, yukarıda yer alan talepler uyarınca, gerekçeli olumlu/olumsuz yanıtını yazılı veya dijital ortamda verebilir. Talebe konu işlemlerin bir maliyet gerektirmesi halinde, Kişisel Verilerin Korunması Kurulu tarafından belirlenen tarife üzerinden ücret talep edilebilir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.