Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Teslimat Koşulları

Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 1 iş günü içinde kargoya teslim edilir. Teslimat süresi, adresinizin Gürdal Giyim Mağazacılık İnşaat Taahhüt Müteahhitlik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.’ye uzaklığına bağlı olarak, kargo şirketi tarafından 1-3 gün içinde gerçekleştirilecektir.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri, imalat zamanına göre değişiklik göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri, ilgili ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan herhangi bir aksilik durumunda, size üyelik bilgileriniz üzerinden ulaşarak bilgi vereceğiz. Bu nedenle, üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünler, anlaşmalı kargo şirketlerimiz tarafından Gürdal Giyim Mağazacılık İnşaat Taahhüt Müteahhitlik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. garantisiyle size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler, bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta olmaması durumunda, size konu ile ilgili bir e-posta gönderilecek ve ürünün stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

modacadiri.com, online alışveriş sitesi olarak aynı anda birden fazla kullanıcıya alışveriş yapma imkânı tanır. Nadir de olsa, aynı ürünü birden fazla kullanıcının alması ve stokların tükenmesi durumunda;

İnternet üzerinden ödeme yaptığınız ürün eğer stoklarımızda yoksa, en az 4 (dört) en fazla 20 (yirmi) gün bekleme süresi vardır. Bu süre zarfında ürün temin edilemezse, yaptığınız ödeme tarafınıza iade edilecektir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.